Таеквон-до GTF

ЩО ТАКЕ ТАЕКВОН-ДО

Таеквон-До — одне з найбільш науково обґрунтованих та систематизованих бойових мистецтв світу. Це дисципліна, яка зміцнює наш дух шляхом навчання нашого тіла і розуму. Таеквон-До – популярний у всьому світі вид спорту.

Назва «Таеквон-До» складається з трьох частин: «Тае» — техніка ударів ногами, «Квон» — техніка рук і «До» — мистецтво, шлях воїна.

Таеквон-До це досконала техніка ударів ногами, блоками, пересуваннями, а також унікальні методи фізичного та інтелектуального вдосконалення.

GLOBAL TAEKWON-DO FEDERATION (далі — GTF) унікальна з чисто технічної точки зору. Хоча техніка GTF включають в себе всі традиційні і фундаментальні руху системи, що практикуються ITF, засновник GTF, Гранд Майстер Пак Джун Те, продовжував удосконалювати і розвивати ще більш науковий підхід до виконання і доставки фундаментальні руху таеквон-до. Удосконалення були розроблені, щоб сприяти чудовій здоров’ю і фізичній формі, зосередивши увагу на більш кругових рухах рідини в поєднанні з правильною пружиною коліна і контролем дихання.

Метод ITF, що викладається сьогодні інструкторами ITF, більш жорсткий і фокусується на кожному окремому русі як на окремому об’єкті, в той час як метод GTF, який викладають сьогодні інструктори GTF, більш плавний і кругової, з акцентом на те, що кінець одного руху стає початком наступного руху, щоб створити ритмічний потік прийомів.

Крім того, засновник GLOBAL TAEKWON-DO FEDERATION, Гранд Майстер Пак Джун Те, розробив шість додаткових хьонгів, які повинні практикуватися членами GTF на додаток до традиційних двадцяти чотирьох. Крім того, він створив дев’ять вправ шабанг, макго, дзіругі і інші унікальні методи навчання, які сприяють розвитку основних навичок.

GLOBAL TAEKWON-DO FEDERATION, некомерційна неполітична організація, прагне просувати унікальний стиль Таеквон-До, розроблений цим легендарним великим майстром, а також підтримувати його бачення і продовжувати його спадщину.

Хоча це і не очевидно для недосвідченого ока, техніка і методи виконання, які обнародувано Гранд Майстром Пак Джун Те, істотно відрізняються від методу ITF, щоб стверджувати, що GLOBAL TAEKWON-DO FEDERATION є окремий стиль Таеквон-До.

Тренери

Коробов Михайло

Президент Полтавської обласної Федерації таеквондо ГТФ України.
Віце-Президент Асоціації ГТФ України. Голова Представництва ГО «Федерація Кікбоксингу України «ІСКА» у місті Полтаві.
Чорний пояс — I DAN ITF.
Чорний пояс — II DAN GTF.
Голова Правління ГО «СК «Орел» та тренер клубу.

Коробов Павло

Чорний пояс, II DAN. Чемпіон Європи, семиразовий Чемпіон України, багаторазовий переможець різних обласних змагань з різних видів спорту. Найкращий спортсмен та найкращий суддя Полтавської обласної Федерації таеквон-до ГТФ у 2021 році.

Таеквон-До — корисна інформація

Засновник таеквон-до (в деяких прочитаннях «тхеквон-до»), генерал Чой Хонг Хі, народився 9 листопада 1918 року в містечку Хваде, що знаходиться на території сучасної КНДР. Вважається, що в дитинстві він був кволим і хворобливою дитиною, що було причиною постійного занепокоєння його батьків.

У віці 12 років батько відправив його вчитися каліграфії до одного з найбільш відомих вчителів Кореї, який, крім каліграфії, був майстром тае-кьон — мистецтва боротьби ногами. Бачачи слабке здоров’я свого учня, вчитель почав зміцнювати його тіло вправами цього виду мистецтва.

У 1937 році Чой виїхав до Японії продовжувати навчання в токійському університеті, де познайомився зі своїм співвітчизником, який займався карате. Через два роки Чой Хонг Хі став володарем чорного поясу цього бойового мистецтва. Техніка карате і тае-кьон і була покладена в основу техніки таеквон-до.

Звільнення Кореї Радянською Армією в серпні 1945 року вивільнило Чой Хонг Хі з тюремного ув’язнення і врятувало його від виконання смертного вироку. Після звільнення колишній в’язень попрямував в Сеул, а потім отримав призначення в нову Південно-корейську армію, в званні молодшого лейтенанта, що послужило стартовим майданчиком для виведення даного виду спорту на нову орбіту.

На острові Чеч-жу, вже, будучи генералом, Чой Хонг Хі організував ударну 29-ю піхотну дивізію, яка з часом стала авангардом армійського таеквон-до. На базі дивізії готувалися інструкторські кадри для армії, і розвивалася система сучасного таеквон-до.

У 1955 році в Кореї таеквон-до офіційно визнали видом бойового мистецтва. У 1962 році Чой Хонг Хі був призначений послом в Малайзію, де доклав багато зусиль для поширення цього виду спорту. У 1965 році посол Чой, на той час генерал-лейтенант у відставці, отримав доручення від уряду очолити делегацію для відвідування ФРН, Італії, ОАЕ, Туреччині, Малайзії та Сінгапуру з місією доброї волі. Значення цих поїздок визначалося тим, що вперше в історії Кореї, посол представляв світу таеквон-до, як національний вид бойового мистецтва.

Глобальна федерація Таеквон-До

Глобальна федерація таеквон-до унікальна з чисто технічної точки зору. Хоча техніка GTF включають в себе всі традиційні і фундаментальні руху системи, що практикуються ITF, засновник GTF, Великий Майстер Пак Джун Тхе, продовжував удосконалювати і розвивати ще більш науковий підхід до виконання і доставки фундаментальні руху таеквон-до. Удосконалення були розроблені, щоб сприяти чудовій здоров’ю і фізичній формі, зосередивши увагу на більш кругових рухах рідини в поєднанні з правильною пружиною коліна і контролем дихання.

Метод ITF, що викладається сьогодні інструкторами ITF, більш жорсткий і фокусується на кожному окремому русі як на окремому об’єкті, в той час як метод GTF, який викладають сьогодні інструктори GTF, більш плавний і кругової, з акцентом на те, що кінець одного руху стає початком наступний рух, щоб створити ритмічний потік прийомів.

Крім того, засновник GTF, великий майстер Пак Джун Тхе, розробив шість додаткових хьонгов, які повинні практикуватися членами GTF на додаток до традиційних двадцяти чотирьох. Крім того, він створив дев’ять вправ шабанг, макго, дзіругі і інші унікальні методи навчання, які сприяють розвитку основних навичок.
Глобальна федерація таеквон-до, некомерційна неполітична організація, прагне просувати унікальний стиль таеквон-до, розроблений цим легендарним великим майстром, а також підтримувати його бачення і спадщина.

Хоча це і не очевидно для недосвідченого ока, техніка і методи виконання, які обнародувано Великим Майстром Пак Джун Тхе, істотно відрізняються від методу ITF, щоб стверджувати, що GTF є окремий стиль таеквон-до.

 

Контакти

 

Телефони

+380957008525
+380686504525

 

Email

mikhalych1967@gmail.com

Гімназія №12
вул. Підмонастирська, 41, Полтава.
Гімназія №15
вул. Тунельна, 16, Полтава.
Call Now Button