Кікбоксинг ISKA

ЩО ТАКЕ КІКБОКСИНГ

Кікбоксинг, один з наймолодших, але дуже популярних видів спортивного єдиноборства, зародився в якості самостійної дисципліни на початку 70-х років, з початку в США, а потім і Західній Європі. Об’єднавши таким чином, Схід і Захід. Завоював широку популярність в десятках країн світу за дуже короткий проміжок часу.

Вивчаючи історію виникнення кікбоксингу необхідно відмітити про єдиноборства на основі яких створювався цей «вид спорту». В першу чергу, це «американське» карате, фул-контакт карате, тхеквондо, тайский і английский бокс.

 

Тренери

Коробов Михайло

Президент Полтавської обласної Федерації таеквондо ГТФ України.
Віце-Президент Асоціації ГТФ України. Голова Представництва ГО «Федерація Кікбоксингу України «ІСКА» у місті Полтаві.
Чорний пояс — I DAN ITF.
Чорний пояс — II DAN GTF.
Голова Правління ГО «СК «Орел» та тренер клубу.

Коробов Павло

Чорний пояс, II DAN. Чемпіон Європи, семиразовий Чемпіон України, багаторазовий переможець різних обласних змагань з різних видів спорту. Найкращий спортсмен та найкращий суддя Полтавської обласної Федерації таеквон-до ГТФ у 2021 році.

Кікбоксинг ISKA

 

Європейське відділення ISKA було створено 9 жовтня 1986 року коли Олівер Мюллер і Мохамед Хоссейні були призначені європейськими президентами ISKA.

ISKA швидко поширювалася по всьому світу, а коли залізна завіса була знята вона стала першою організацією яка об”єднала змагання в країнах Східного Європи. Основні поєдинки також проведені в Австралії, Японії і Південній Африці. Було затверджено нові дисципліни ISKA, вдосконалено та розроблено нові правила проведення поєдинків та змагань.

З 1989 року почався розвиток ISKA в Україні.
ISKA вносить вагомий внесок у розвиток світового спорту, забезпечує вдосконалення усіх напрямків діяльності, дотримується високих стандартів проведення поєдинків та міжнародних турнірів, популяризує як спорт в цілому, так і дитячо-юнацький кікбоксинг, дбає про безпеку та рівні можливості кожного спортсмена!

Контакти

 

Телефони

+380957008525
+380686504525

 

Email

mikhalych1967@gmail.com

Гімназія №12
вул. Підмонастирська, 41, Полтава.
Гімназія №15
вул. Тунельна, 16, Полтава.
Call Now Button