3 гип (синьо-червоний пояс)

3 гип (синьо-червоний пояс)

Хьонг: «ДЖУН ГУН», «ТЕ ГЕ»
Удари ногами:
 ануро нерьо чагі, бакуро нерьо чагі, горо чагі, юп/йоп чагі, тора юп/йоп чагі, тора горо чагі, тора бакуро нерьо чагі, банде дольо чагі, твімьо ап чагі (наноситься з задньої ноги), твімьо юп/йоп чагі, твімьо дольо чагі, твімьо горо чагі (ці 3 удари наноситься з передньої ноги), твімьо тора юп/йоп чагі, твімьо тора горо чагі. 
Ібо дольо чагі, Ібо юп/йоп чагі (удари наносяться з задньої ноги на середній і верхній рівень тулуба)
Горо чагі + дольо чагі
Дольо чагі + Юп/Йоп чагі
Бакуро нерьо чагі + дольо чагі
Дольо чагі + Бакуро нерьо чагі
Дані серії наносяться з задньої ноги без торкання підлоги між ударами.
Удари ногами виконуються поперемінно лівою-правою ногою з положення Нюнджа пальмок Дебі Маккі з розворотом на 90 градусів після кожного удару. Кількість — 4 рази на кожну ногу.
Сила ударів: Ап чагі, Юп/Йоп чагі, Дольо чагі в лапу, маківару.
Точність удару і почуття дистанції: Дольо і нерьо чагі в ракетку або лапи.

Швидкісна робота: удари одною ногою в маківару або мішок протягом 15 секунд -30 ударів Дольо Чагі. Стрибнути на скакалці за 30 секунд — 90раз.
Спеціальна техніка: 
Твімьо нопі ап чагі
Удар наноситься по дошці товщиною 1 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною 1.5-2см (для спортсменів у віці від 13 років і старше). Дошка розташовується на голову вище спортсмена.
Твімьо дольо чагі
Удар наноситься по дошці товщиною 1 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною 1.5-2см (для спортсменів у віці від 13 років і старше). Середина дошки розташовується на голову вище спортсмена.
Силове розбивання: Юп/Йоп чагі, удар наноситься по дошці товщиною 1.5 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною від 2 см і більше (для спортсменів у віці від 13 років і старше).
Сонкаль терігі, Ап джумок чіругі
Удар наноситься по дошці товщиною 1 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною від 1.5см і більше (для спортсменів у віці від 13 років і старше).
Спаринг: 
Ібо масогі (спаринг на 2 кроки з партнером)
Ільбо масогі (спаринг на 1 крок з партнером)
Вільний спаринг: 4 раунди по 1,5-2 хвилини з різними суперниками
ЗФП: 35-віджимань, 60-присідань, 70 секунд — «складка» і «планка» по черзі, стрибки — коліна до грудей — 20 разів (для спортсменів віком до 12 років)
40-віджимань, 65-присідань, 80 секунд — «складка» і «планка» по черзі, стрибки — коліна до грудей — 25 разів (для спортсменів у віці від 13 років і старше)
Шпагат: і поздовжній і поперечний обов’язковий для всіх спортсменів різного віку.

Теорія:

№1 — питання: Хьонг “Те Ге” (розшифрувати назву, діаграму і вказати кількість рухів). Відповідь: Назва хьонга «Те-Ге» є псевдонімом учителя, що жив в XVI столітті, І Вонга, відомого авторитету неоконфуціанізму. Включення в хьонг 37 рухів символізує місце народження цієї людини — 37 паралель, а діаграма рухів — ієрогліф, що відповідає слову «учитель».

 №2 — питання: Що символізує синій пояс? Відповідь: Синій колір — символ неба та горизонт, життя, спритності та гнучкості. На цьому рівні учень має досить високі, широкі і всебічні знання, і повинен довести, що готовий намагатися і прагнути далі.

 №3 — питання: Хьонг “Джун Гун” (розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Відповідь: Хьонг «Джун Гун» названий на честь відомого патріота Ан Джун Гуна, що вбив першого японського генерал-губернатора Кореї Хиро Буми Ито. Включення в хьонг 32-х рухів символізує вік Ан Джун Гуна в якому його було страчено у в’язниці в 1910 р.

№4 — питання: Духовні принципи Таеквон-до (коротке визначення кожного принципу).

Відповідь: Принципи таеквон-до:

1) Чемність (Ye Ui). Формуючи свій характер, займаються Таеквон-до повинні практикувати такі прояви чемності, включаючи їх як обов’язкові елементи в тренувальний процес: розвивати дух взаємоповаги; соромитися своїх шкідливих звичок; бути ввічливим; підтримувати атмосферу справедливості та гуманізму; дотримуватися ієрархію між займаються і інструктором, початківцями і кваліфікованими спортсменами, старшими і молодшими; вести себе відповідно до прийнятого етикетом; поважати положення інших; вести себе з іншими чесно і відкрито.

2) Чесність (Yom Chi). Кожен повинен вміти відрізняти правильне від помилкового, в разі власної неправоти, відчувати докори совісті.

3) Наполегливість (In Nae). Древні казали: «Наполегливість призводить до очищення і досконалості». «Той, хто буде стократно наполегливий, забе4. Питання:зпечить мир свого будинку». Щастя і удача найчастіше дістаються наполегливим. Для того, щоб чогось досягти, необхідно поставити перед собою мету і наполегливо її добиватися. Один із секретів становлення майстерності в Таеквон-до — наполегливе подолання всіх труднощів.

4) Самовладання (Guk Gi). Самовладання надзвичайно важливо як в тренувальному залі, так і в повсякденному житті. Втрата самоконтролю під час спарингу може привести до дуже серйозних наслідків для обох суперників. Нелагідність всередині колективу є проявом поганого самоконтролю. Великий китайський мислитель Лао Цзи казав: «Сильний — той, хто вміє перемагати себе, а не іншого».

5) Непохитність духу (Baekjul Boolgool). Займаються Таеквон-до повинні бути чесними і щирими. Зіткнувшись з несправедливістю, вони повинні діяти активно, нічого не боячись, проявляти непохитний дух, незалежно від того, хто їм протистоїть і як багато противників.

№5 — питання: В якому році стало відомо про створення “Taekwondo”? Відповідь: 11 квітня 1955 року Генералом Чой Хон Хі було створено «Taekwondo»,

№6 — питання: Хьонг “Тхан Гун” (розшифрувати назву, діаграму і вказати кількість рухів). Відповідь: Тхан Гун. Названий на честь святого Дан-Гуна-засновника Кореї. 23 рухи позначають перші дві цифри 2333 — дати заснування Кореї. Це розширена Гранд Майстром Пак Джун Те, інтерпретація традиційного комплексу Дан-Гун.

№7 — питання: Значення червоного поясу? Відповідь: Червоний – означає небезпеку, обережність, де потрібно контролювати себе.

№8 — питання: Хто очолює Спілку таеквон-до ГТФ України? Хто керує міжнародною федерацією ГТФ? Приклади відповідей: Голова Спілки Таеквон-До ГТФ Україні Коробов Михайло Михайлович. Президент GLOBAL TAEKWON-DO FEDERATION (GTF) Лінда Пак.

Call Now Button