6 гип (зелений пояс)

Хьонг: «ДЖІ САН», «ДО САН», «ВОН ХЬО»

Удари ногами: Ап чагі, дольо чагі, ануро нерьо чагі, бакуро нерьо чагі, горо чагі, Йоп чагі, Тора йоп чагі, Твімьо ап чагі (наноситься з задньої ноги), Твімьо йоп чагі (наноситься з передньої ноги).
Дані удари ногами виконуються поперемінно лівою-правою ногою з положення Нюнджа пальмок Дебі Маккі з розворотом на 90 градусів після кожного удару. Кількість — 4 рази на кожну ногу.
Ап чагі + дольо чагі, дольо чагі + нерьо чагі однією ногою і різними ногами, два дольо чагі різними ногами і однією.

Сила ударів: Ап чагі, Юп/Йоп чагі, Дольо чагі в лапу, маківару.
Точність удару і почуття дистанції: Дольо і нерьо чагі в ракетку або лапи.
Швидкісна робота: удари одною ногою в маківару або мішок протягом 15 секунд -30 ударів Дольо чагі.

Спаринг: Самбо масогі (спаринг на 3 кроки з партнером)
Вільний спаринг: 2 раунди по 1.5 хвилин з різними суперниками

ЗФП: 25-віджимань, 40-присідань, 50 секунд — «складка» і «планка» по черзі, стрибки — коліна до грудей — 10 разів (для спортсменів віком до 12 років)
30-віджимань, 45-присідань, 60 секунд — «складка» і «планка» по черзі, стрибки — коліна до грудей — 15 разів (для спортсменів у віці від 13 років і старше)
Шпагат: поздовжній обов’язковий для будь-якого віку, поперечний обов’язковий для старших і бажаний для молодших спортсменів.

Теорія:

№1 — питання: Що на вас повинно бути одягнене при виході на бій? Відповідь: Добок і амуніція.

 №2 — питання: В чому і з чим заборонено виходити на бій? Відповідь: Шкарпетки та прикраси.

 №3 — питання: Скільки раундів спарингу у таеквон-до ГТФ? Відповідь: 1 раунд, у півфіналі та  фіналі два раунди.

№4 — питання: Як називається ринг для змагань? Відповідь: Доянг.

№5 — питання: Хьонг “До Сан” (розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Відповідь: Назва хьонгу «До Сан» є псевдонімом відомого патріота Ан Чхан Хо (1876-1938). Включені в хьонг 24 рухи символізують роки життя, присвячені цією людиною просвітительської діяльності й участі в русі за звільнення Кореї.

№6 — питання: Заборонені дії в бою? Відповідь: Удар в спину, удар нижче пояса, образа супротивника або суддю та також неповажна поведінка під час бою.

№7 — питання: Хьонг “Вон Хьо”(розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Відповідь: Хьонг «Вон Хьо» названий на честь ченця, що познайомив в 686р. до н.е. корейську династію Сілла з буддизмом. Кількість рухів — 28.

№8 — питання: Значення зеленого поясу? Відповідь: Зелений колір — символ весни, відродження рослинного світу, сили, що виходить із землі і спрямовується в небеса. Перші паростки і плоди після старанного навчання, стрімкий ріст.

№9 — питання: Які документи з собою необхідно брати на зважування? Відповідь: оригінал Свідоцтва про народження або паспорт (або засвідчені нотаріусом копії), книжка спортсмена, атестаційний Сертифікат на чинний пояс та страховий поліс.

№10 — питання: Хьонг “Джі Сан”(розшифрувати назву, діаграму і вказати кількість рухів). Відповідь: «Джі» означає землю, що символізує зародження Землі, «Сан» — те, що над землею, представляє дух ГТФ. Число рухів — 24, символузіє 24 години на добу для того, щоб ми вчилися та пізнавали навколишній світ.

№11 — питання: Хто очолює Спілку таеквон-до ГТФ України? Хто керує міжнародною федерацією ГТФ? Приклади відповідей: Голова Спілки Таеквон-До ГТФ Україні Коробов Михайло Михайлович. Президент GLOBAL TAEKWON-DO FEDERATION (GTF) Лінда Пак.

Call Now Button