7 гип (жовто-зелений пояс)

Хьонг: «ДАН ГУН». «ДО САН», «ДЖІ САН»

Зав’язування власного пояса
* Шпагат поперечний: можна ще не сидіти повністю, але висота від підлоги до паху не повинна бути більше ніж 20 см.
* Знання стійок і команд: Джумбі, Чарьот, Кюне, Анун согі, Гоннун согі, Нюнджа согі

Удари руками: Ап Джумок Чіругі (удар кулаком)
Удари ногами: Ап чагі, дольо чагі, ануро нерьо чагі, бакуро нерьо чагі, горо чагі, юп/йоп чагі
Дані удари ногами виконуються поперемінно лівою-правою ногою з положення Нюнджа пальмок дебі макгі з розворотом на 90 градусів після кожного удару. Кількість — 4 рази на кожну ногу
Удари руками і ногами: Чіругі — «двійка», Чіругі- «двійка» + Ап чагі, Юп Чагі, Дольо чагі, Неріо чагі і навпаки — спочатку удар ногою + Чіругі- «двійка»

Спаринг: Самбо масогі (спаринг на 3 кроки з партнером)
Вільний спаринг: 1 раунд 1,5 мінуті з одним противником

ЗФП: 20-віджимань, 35-присідань, 45 секунд — «складка» і «планка» по черзі (для спортсменів віком до 12 років)
25-віджимань, 40-присідань, 50 секунд — «складка» і «планка» по черзі (для спортсменів у віці від 13 років і старше)

Теорія:

№1 — питання: Що робити перед тим як зайти і вийти із залу? Відповідь: Уклін.

№2 — питання: Що потрібно робити на початку і в кінці кожного спарингу? Відповідь: Уклін до свого суперника.

№3 — питання: Хьонг “Дан-Гун” (розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Відповідь: Хьонг «Дан Гун» названий на честь легендарного Дан Гуна, згідно легенди, сина бога та ведмедиці, родоначальника корейських націй і засновника Кореї, що існувала з 2333 р. до н.е. Хьонг нараховує 21 рух.

№4 — питання: Що потрібно робити якщо ви запізнилися на тренування? Відповідь: Підійти до тренера, вибачитися перед тренером за запізнення та встати в кінець ладу.

№5 — питання: В яких ситуаціях можна пропустити тренування і як це зробити? Відповідь: Якщо захворів або отримав травму і обов’язково попередити тренера.

№6 — питання: Хьонг “Джі-Сан”(розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Відповідь: «Джі» означає землю, що символізує зародження Землі, «Сан» — те, що над землею, представляє дух ГТФ. Число рухів — 24, символузіє 24 години на добу для того, щоб ми вчилися та пізнавали навколишній світ.

№7 — питання: Яким має бути ваше ставлення до своєї форми і поясу? Відповідь: Акуратно і поважне ставлення.

№8 — питання: Як себе потрібно вести на тренуванні? Відповідь: Завжди слухатися тренера, не сперечатися з ним, а також не відволікатися від тренування.

№9 — питання: Значення жовтого поясу? Відповідь: Жовтий колір — символ родючого ґрунту, на якому ростуть знання, основи, опори, витривалість. Знання, набуті учнем цьому рівні, стануть фундаментом іншому шляху. Від їх міцності буде залежати ґрунтовність і непорушність усієї будови знань, умінь і навичок.

№10 — питання: Хьонг “До-Сан” (розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Відповідь: Назва хьонгу «До Сан» є псевдонімом відомого патріота Ан Чхан Хо (1876-1938). Включені в хьонг 24 рухи символізують роки життя, присвячені цією людиною просвітительської діяльності й участі в русі за звільнення Кореї.

№11 — питання: Яким має бути ваше ставлення до вчителя? Відповідь: Потрібно поважати тренера та слухатися його.

  №12 — питання: Як звати вашого тренера? Хто очолює Спілку Таеквон-До ГТФ України? Приклади відповідей: Тренер Коробов Павло Михайлович. Голова Спілки Таеквон-До ГТФ Україні Коробов Михайло Михайлович.

Call Now Button