2 гип (червоний пояс)
Хьонг: «Те Ге», «Хва Ранг»
Удари ногами: ануро нерьо чагі, бакуро нерьо чагі, горо чагі, юп/йоп чагі, тора юп/йоп чагі, тора горо чагі, тора бакуро нерьо чагі, банде дольо чагі. твімьо ап чагі (наноситься з задньої ноги), твімьо юп/йоп чагі, твімьо дольо чагі, твімьо горо чагі (ці 3 удари наноситься з передньої ноги), твімьо тора юп/йоп чагі, твімьо тора горо чагі.
Ібо дольо чагі, Ібо юп/йоп чагі (удари наносяться з задньої ноги на середній і верхній рівень тулуба)
Горо чагі + Дольо чагі
Дольо чагі + Юп/Йоп чагі
Бакуро нерьо чагі + Дольо чагі
Дольо чагі + Бакуро нерьо чагі
Дані серії наносяться з задньої ноги без торкання підлоги між ударами.
Удари ногами виконуються поперемінно лівою-правою ногою з положення Нюнджа пальмок Дебі Маккі з розворотом на 90 градусів після кожного удару. Кількість — 4 рази на кожну ногу.
Сила ударів: Ап чагі, Юп/Йоп чагі, Дольо чагі в лапу, маківару.
Точність удару і почуття дистанції: Дольо і нерьо чагі в ракетку або лапи.
Швидкісна робота: удари одною ногою в маківару або мішок протягом 15 секунд -30 ударів Дольо Чагі. Стрибнути на скакалці за 30 секунд — 90раз.
Самозахист:
Звільнення від захоплення, однією рукою, спереду
Звільнення від захоплення, двома руками, спереду
Звільнення від захоплення однойменної рукою ззаду за плече
Звільнення від захоплення різнойменної рукою ззаду за плече
Звільнення від захоплення «в ключ» за шию збоку
Звільнення від захоплення «в ключ» за шию, під руками, ззаду
Звільнення від захоплення спереду за волосся
Спеціальна техніка:
Твімьо нопі ап чагі
Удар наноситься по дошці товщиною 1 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною 1.5-2см (для спортсменів у віці від 13 років і старше). Дошка розташовується на голову вище спортсмена.
Твімьо дольо чагі
Удар наноситься по дошці товщиною 1 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною 1.5-2см (для спортсменів у віці від 13 років і старше). Середина дошки розташовується на голову вище спортсмена.
Силове розбивання: Юп/Йоп чагі, удар наноситься по дошці товщиною 1.5 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною від 2 см і більше (для спортсменів у віці від 13 років і старше).
Сонкаль терігі, Ап джумок чіругі
Удар наноситься по дошці товщиною 1 см. (Для спортсменів віком до 12 років) і товщиною від 1.5см і більше (для спортсменів у віці від 13 років і старше).
Спаринг:
Ільбо масогі (спаринг на 1 крок з партнером)
Вільний спаринг: 4 раунди по 2 хвилини з різними суперниками
ЗФП: 40-віджимань, 60-присідань, 70 секунд — «складка» і «планка» по черзі, стрибки — коліна до грудей — 20 разів (для спортсменів віком до 12 років)
45-віджимань, 65-присідань, 80 секунд — «складка» і «планка» по черзі, стрибки — коліна до грудей — 25 разів (для спортсменів у віці від 13 років і старше)
Шпагат: і поздовжній і поперечний обов’язковий для всіх спортсменів різного віку.
Теорія:
№1 — питання: Які бувають розряди? Відповідь: юнацькі і дорослі.
№2 — питання: Які бувають спортивні звання в спорті? Відповідь: кандидат в майстри спорту, майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту.
№3 — питання: З якого віку присвоюються дорослі розряди. Відповідь: з кадетського віку (старші юнаки), з 12 років.
№4 — питання: На яких змаганнях можна отримати звання майстер спорту міжнародного класу або заслужений майстер спорту? Відповідь: тільки на міжнародних змаганнях (Європа, світ)
№5 — питання: Питання: Що розвиває самозахист? Відповідь: самозахист розвиває можливість реального застосування дій, (розучених при виконанні базових вправ, хьонгів, спарингів) при відбитті атаки збройного або неозброєного супротивника
№6 — питання: Що означає червоний колір пояса? Хьонг «Те Ге» (розшифрувати назву, діаграму і вказати кількість рухів). Відповідь: Червоний символізує небезпеку, попереджаючи займаються про необхідність чіткого самоконтролю, суперника — про необхідність триматися подалі від спортсмена.
Назва хьонгу «Те Ге» є псевдонімом що жив у в XVI столітті вчителя І Вонга, відомого авторитета неоконфуціанізма. Включення в туль 37 рухів символізує місце народження цієї людини — 37 паралель, а діаграма рухів — ієрогліф, відповідний слову «учитель».
№7 — питання: Види спарингу (на корейській мові). Для чого необхідна спеціальна техніка? Відповідь: Головним чином розрізняють наступні види спаринги:
«Яксок масогі» (обумовлений) ділиться на «самбо» (на 3 кроки), «ібо» (на 2 кроки), «ільбо» (на 1 крок).
«Пан Чжаю масогі» — напіввільний спаринг.
«Чжаю масогі» — вільний спаринг.
«Мобом масогі» — модельний спаринг.
«Баль масогі» — спаринг з використанням тільки дій ногами.
«Яксок Чжаю масогі» — вільний спаринг з заздалегідь обумовленим сценарієм. Спеціальна техніка покликана оцінити координацію рухів, акробатичну підготовку і вміння вирішувати складні рухові завдання.
№8 — питання: 5 критеріїв, за якими оцінюється хьонг на змаганнях з таеквон-до. Хьонг «ХВА РАНГ» (розшифрувати назву, діаграму і вказати кількість рухів).
Відповідь: Критерії нарахування очок
Техніка — 10 балів
Сила — 6 балів
Рівновага — 6 балів
Контроль дихання — 6 балів
Ритм — 6 балів
Хьонг «Хва Ранг» названий на честь молодіжного військового руху, організованого в VII столітті під час правління династії Сілла. Включення в хьонг 29 рухів символізує номер військового підрозділу, в якому відбувався процес трансформування таеквон-до в сучасне бойове мистецтво.