Відкритий Чемпіонат Полтавської області з Козацького Двобою

20 кітня 2024 р. на надсучасній спортивній базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся Відкритий Чемпіонат Полтавської області з козацького двобою. У благодійному турнірі за першість боролися спортсмени 12 клубів з Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Полтавської областей та міста Полтави.

Від імені усіх присутніх голова Представництва громадської організації «Українська спортивна федерація «Козацький двобій» у місті Полтаві, студент факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», чемпіон Європи 2021 року з козацького двобою, кандидат в майстри спорту України з козацького двобою Павло Коробов вручив почесним гостям пам’ятні відзнаки.

За активну підтримку та розвиток національного виду спорту «Козацький двобій» у Полтавському регіоні, за постійну допомогу при проведенні змагань та розвиток здорового способу життя серед учнів та студентів Полтавщини нагороджені: ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівник відокремленого підрозділу ВГО «Студентська спортивна спілка України» у Полтавській області та керівник обласного осередку Української федерації учнівського спорту, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко, декан факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, доктор педагогічних наук, професор Ліна Рибалко, голова Представництва громадської організації «Українська спортивна федерація «Козацький Двобій» у місті Полтаві Павло Коробов та президент громадської організації «Спілка Таеквон-До ГТФ України» Михайло Коробов. Відкритий Чемпіонат Полтавської області з козацького двобою проводився у десяти категоріях: «Забава», «Борня-1», «Борня-2», «Борня-3», «Однотан ДТК», «Однотан ФТК», «Боротьба», «Випередки», «Козацькі перетяги» та «Герць -3».

За результатами змагань до трійки переможців увійшли:

  • І місце – спортивний клуб «Орел» (місто Полтава), тренер – Коробов Павло;
  • ІІ місце – спортивний клуб «Атлант» (Полтавська область, м. Кременчук), тренер — Щербак Антон;
  • ІІІ місце – спортивний клуб «Фенікс», (місто Красноград, Харківська область), тренер – Гуляєв Данило.

В якості суддів відмінно відпрацювали студентка групи 101ФС факультету фізичної культури та спорту Верецун Вікторія та студент групи 203ФС Коробов Павло, який також здобув до своєї скарбнички особистих нагород чотири золоті медалі.

Call Now Button